Czarna bateria umywalkowa niska Storm Black Rea

REA-B9986 Producent: Rea
249,00
Dostępny 24h
Wpisz kupon REA10 w koszyku, aby otrzymać rabat 10 %
Specyfikacja produktu
Sposób montażuNa umywalceNablatowy
KolorCzarny

Opis produktu Czarna bateria umywalkowa niska Storm Black Rea

 

Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na blacie przy umywalce lub na umywalce. Bateria została wykonana z mosiądzu pokrytego czarnym wykończeniem. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości

Powłoka baterii wykonana w technologii electroplating

Bateria swoją trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii electroplatingu. Technologia ta wykorzystuje właściwości metali oraz procesy elektrochemiczne, dzięki którym jony pierwiastka tworzącego powłokę osadzają się na przedmiocie.

Podstawowym zastosowaniem procesu galwanizacji jest tworzenie antykorozyjnych powłok ochronnych na innych metalach.

Zabieg ten sprawia, że warstwa jest gładka, odporna na korozję i wieloletnie użytkowanie. Bateria zyskuje niepowtarzalny wygląd i trwałość.

Wysokiej klasy głowica ceramiczna

Zastosowana w naszych produktach głowica ceramiczna zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii będzie służyć przez dziesiątki tysięcy cykli włączania, wyłączania i zmiany temperatury strumienia wody.

Wysokiej jakości elementy zestawu

Do naszych produktów dodajemy wysokiej jakości węże przyłączeniowe w metalowym oplocie o długości 50 cm. Zastosowane do ich produkcji materiały nadają im odpowiednią elastyczność i wytrzymałość, które gwarantują wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Oplot drutu i zaciski wężyków zostały wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 o grubości 0,2 mm. Wewnętrzny wąż wykonany został z tworzywa w technologii EPDM dzięki czemu jest odporny na zużycie.
 

  • Typ baterii: Umywalkowa
  • Wykończenie: Czarny mat
  • Głowica  Ceramiczna
  • Wysokość: 150 mm
  • Materiał: Mosiądz
  • Podłączenie: 3/8 cala
  • Zasięg wylewki: 100 mm

 

  • Gwarancja: 5 lat

Powiadomienie o dostępności: Czarna bateria umywalkowa niska Storm Black Rea

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie