Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
 • Wybierz
- Sposób montażu-
 • Wybierz
- Kolor profili-
 • Wybierz
- Producent-
 • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

 Sauny parowe mają zasadniczy wpływ na nasze zdrowie. Ich działanie korzystnie wpływa na pozbywanie się substancji toksycznych z organizmu, korzystanie z sauny wytwarza odporność organizmu na choroby oraz poprawia krążenie. Kabina parowa łączy ze sobą cechy sauny oraz kabin prysznicowych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zbyt wiele miejsca w swojej łazience. Kabina wyposażona w generator pary z pewnością wpłynie na polepszenie stanu zdrowia użytkownika. Jeśli zależy Ci na dobrym samopoczuciu, zainwestuj w rozwiązanie jakim są kabiny parowe.

Urządzając łazienkę, często zapominamy, że pełni w naszym domu nie tylko funkcję czysto użytkową. To przecież miejsce, które dla wielu z nas jest przestrzenią relaksu, swoistą oazą spokoju. A zwłaszcza jeśli oferuje takie możliwości jak sauna i masaż. Czego chcieć więcej po ciężkim dniu w pracy? Sauny parowe, których szeroki wybór znajdziecie w naszym asortymencie, to relaks w czystej postaci. 

Funkcje kabin parowych

Kabiny parowo-masażowe wyposażone są w wiele funkcji, które nastawione są na aspekt zdrowotny oraz relaksacyjny. Zastanów się, która opcja bądź ich zestawienie satysfakcjonuje Cię najbardziej. Masz ich sporo do wyboru.

 • Generator pary w kabinie parowo-masażowej zapewnia temperaturę między 20 a 60 stopniami Celsjusza oraz, co istotne, 100% wilgotność powietrza. Wpływa to korzystnie na ukrwienie oraz stopień nawilżenia skóry.
 • Masaż akupunkturyjny to opcja premium, którą znajdziesz w kilku modelach kabin znajdujących się w naszym asortymencie, np. w kabinie prysznicowej z hydromasażem 7106S firmy Hydrosan.
 • Hydromasaż jest możliwy w kabinie prysznicowej dzięki różnego rodzaju dyszom, które pozwalają ustawić pożądany rodzaj strumienia oraz jego intensywność - tak, by dostosować hydromasaż do indywidualnych preferencji. 
 • Masaż stóp możliwy jest dzięki specjalnie zainstalowanym masażerom. Znajdziesz je m.in. w modelu Ontario.
 • Wbudowane radio to dodatek, który z pewnością wpłynie korzystnie na efekt odprężenia podczas kąpieli w kabinie parowej.
 • Siedzisko to element niezwykle istotny zwłaszcza dla osób starszych albo zwolenników dłuższych sesji kąpielowych. Jeśli należysz do tego typu użytkowników, przed zakupem upewnij się, że wybrany model je posiada.
 • 100% hartowanego szkła to gwarancja najwyższej jakości produktu oraz związanego z nim bezpieczeństwa użytkowania. Jest to istotne zwłaszcza przy produkcie, którego użytkowanie wiąże się z temperaturą sięgającą 60 stopni.
 • Dezynfekcja ozonowa gwarantuje czystość i bezpieczeństwo korzystania z kabiny parowej.

Wybierając kabinę, warto zwrócić uwagę nie tylko na jej funkcjonalność, lecz także estetyka na estetykę produktu. Kabiny parowe znajdujące się w naszym asortymencie trafiają w zróżnicowane gusta. Możesz zdecydować się na wersję z przezroczystymi drzwiami lub opcję z przyciemnianych szkłem, kabinę wykończona bielą, czernią lub chromem. Również wielkość kabiny możesz dopasować do wymiarów swojej łazienki. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kabiny o wymiarach 90 x 90, jak i większe modele o wymiarach 165 x 85.