Parawan nawannowy ruchomy z czarnym profilem Cristal 1 BL

Cristal 1 BL Producent: Novoterm
540,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Kolor profiliCzarny

Opis produktu Parawan nawannowy ruchomy z czarnym profilem Cristal 1 BL

Parawan nawannowy Cristal 1 BL w czarnym kolorze od marki Kerra to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które pełni kilka funkcje. Przede wszystkim chroni on przestrzeń wokół wanny przed zachlapaniem wody. Kolejna to funkcja dekoracyjna – parawan na wannę może stać się elegancką ozdobą, która podkreśli wspaniały wygląd łazienki. Czarny parawan nawannowy to estetyczny i funkcjonalny produkt z pewnością będzie pasować do każdej aranżacji, która postanowimy zastosować w swojej łazience.

Parawan nawannowy jest idealnym rozwiązaniem w małych łazienkach, gdzie nie można pozwolić sobie na zamontowanie zarówno wanny, jak i prysznica. Dzięki wykorzystaniu go w wannie możemy zwiększyć jej funkcjonalność i stworzyć funkcję prysznica, pozwalając na korzystną i tanią aranżację przestrzeni łazienki. Parawan na wannę to świetny sposób na zaoszczędzenie dużo miejsca w łazience.

Oferowany przez nas czarny parawan nawannowy ma wymiary 150×80 cm. Posiada grube 6 mm szkło hartowane oraz aluminiowe profile wykończone w czarnym półmacie. Można go zamontować zarówno prawo, jak i lewostronnie.

Parawan nawannowy ruchomy wahadłowowo

Szkło: hartowane 6 mm, transparentne
Profil: aluminiowy, czarny półmat, regulowany do 2 cm
Wymiar: 150×80 cm

Uniwersalny montaż prawo- lub lewostronny

Gwarancja 3 lata

Produkty powiązane
Powiadomienie o dostępności: Parawan nawannowy ruchomy z czarnym profilem Cristal 1 BL

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie