Słupek łazienkowy wiszący granatowy mat 143x40 cm Belli Gold Gante

BEL-GN-RW Producent: Gante
1290,00
Dostępny 24h
Wybierz kolor uchwytów
wybierz

Opis produktu Słupek łazienkowy wiszący granatowy mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Wysoki regał łazienkowy w granatowym, matowym kolorze i złotymi uchwytami z serii BELLI GOLD. Regał posiada dwoje drzwiczek.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Nowoczesna łazienka musi być nie tylko funkcjonalna, ale atrakcyjna stylistycznie. Regał łazienkowy Belli Gold w kolorze głębokiego, matowego granatu, ożywiony dwoma długimi, nowoczesnymi uchwytami w kolorze złotym to jedna z odważnych propozycji, a jednocześnie wyraźnie wyrastająca z klasycznej prostoty i zamiłowania do funkcjonalności. Połączenie ciemnego, granatowego koloru ze złotymi akcentami stanowi ukłon w stronę nowoczesnych aranżacji, jednak ten regał równie dobrze będzie prezentował się w prostych, klasycznych wnętrzach. Jego główną zaletą jest pojemność i doskonałe wykonanie. To dzięki nim nie jest tylko dekoracją, ale przede wszystkim bardzo praktycznym rozwiązaniem do każdej łazienki i pokoju kąpielowego.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)143,5 x 40 x 32 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy mat
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Produkty powiązane
Powiadomienie o dostępności: Słupek łazienkowy wiszący granatowy mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie