Słupek łazienkowy wiszący z koszem granatowy mat 143x40 cm Belli Gold Gante

BEL-GN-RW/K Producent: Gante
1350,00
Dostępny 24h
Wybierz kolor uchwytów
wybierz

Opis produktu Słupek łazienkowy wiszący z koszem granatowy mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Wysoki regał łazienkowy w granatowym, matowym kolorze i złotymi uchwytami z serii BELLI GOLD. Regał w dolnej części wyposażony jest w kosz na bieliznę.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Meble łazienkowe, które łączą w sobie poszukiwane funkcjonalności i nowoczesne cechy projektowe to absolutne mistrzostwo świata. Dokładnie taki jest regał łazienkowy Belli Gold z koszem. Od zewnątrz jest to modny mebel w kolorze matowo granatowym z dwoma złotymi, nowoczesnymi uchwytami. Jego wnętrze stanowi odpowiedź na potrzeby użytkowników nowoczesnych łazienek. Podział przestrzeni ładunkowej na półki i kosz pozwala lepiej uporządkować łazienkę, czyniąc z niej pomieszczenie przyjazne, czyste i naprawdę nowoczesne nie tylko pod względem wyglądu, ale też funkcji. Regał łazienkowy granatowy z koszem i złotymi uchwytami to jedna z najbardziej nowoczesnych pozycji w naszym portfolio – doskonała przede wszystkim do tych wnętrz, w których wygląd jest równie istotny co użyteczność.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)143,5 x 40 x 32 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy mat
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Produkty powiązane
Powiadomienie o dostępności: Słupek łazienkowy wiszący z koszem granatowy mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie