Szafka wisząca niska granatowy mat 30x72 cm Belli Gold Gante

BEL-GN-W30/72 Producent: Gante
500,00
Dostępny 24h

Opis produktu Szafka wisząca niska granatowy mat 30x72 cm Belli Gold Gante

Wisząca szafka łazienkowa w granatowym, matowym kolorze ze złotym uchwytem z serii BELLI GOLD.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Nowoczesna szafka łazienkowa wisząca to mebel, który od strony funkcjonalnej może zmienić sposób korzystania z łazienki. To świetne rozszerzenie serii Belli Gold, bo dzięki tej właśnie szafce można jeszcze lepiej uporządkować całą przestrzeń. Jest to również mebel niezwykłej urody: prosta, zwarta bryła została wykończona matową, granatową folią meblową, która sama w sobie jest już nietypowa, a w połączeniu ze złotym uchwytem o nowoczesnym designie staje się już całkowicie niepowtarzalna. Szafka nie jest głęboka, dzięki czemu może być wykorzystana także w mniejszych łazienkach, gdzie jej użyteczność nie przejdzie niezauważona. W tych kolorach jest to również ulubiona opcja osób urządzających nowoczesne, bardziej przestronne wnętrza.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)72 x 30 x 20,5 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy mat
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Produkty powiązane
Powiadomienie o dostępności: Szafka wisząca niska granatowy mat 30x72 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie