Szafka łazienkowa wisząca z umywalką biały mat 40 cm Fresco Gante

FRC-B-U40/22 + ADA-400R/L Producent: Gante
1130,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki40 cm

Opis produktu Szafka łazienkowa wisząca z umywalką biały mat 40 cm Fresco Gante

Meble łazienkowe z kolekcji Fresco Colors wyróżnia szeroka paleta kolorystyczna. Meble w tej serii dostępne są aż w siedmiu matowych wariantach kolorystycznych: czarne, białe, pudrowy róż, butelkowa zieleń, granatowe, szare oraz naturalny dąb, więc zapewniamy, że nawet najbardziej wymagający inwestor będzie miał w czym wybierać. Kolekcja Fresco została stworzona głównie z myślą o mniejszych łazienkach oraz toaletach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Proste i nieskomplikowane bryły są zaprojektowane w taki sposób, aby wykorzystać ich przestrzeń wewnętrzną do maksimum. Fronty szafek zdobią symetryczne pionowe panele oraz w zależności od wyboru złote lub czarne krawędziowe uchwyty. Myślą przewodnią całego projektu jest przede wszystkim estetyczna funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu uchylnych drzwi, w szafkach zmieszczą się nawet większe pojemniki po kosmetykach lub środkach czystości, ponieważ dostęp do wnętrza szafki jest łatwy i wygodny. Wykorzystanie nowoczesnych siłowników sprawiło, że opuszczanie i domykanie odbywa się w bardzo płynny oraz niemal bezgłośny sposób. Do produkcji mebli łazienkowych Fresco wykorzystano najlepsze jakościowo materiały, które wydłużają żywotność i okres eksploatacyjny, zachowując niezmienny wygląd i estetykę. Folia dekoracyjna, która zabezpiecza płytę meblową MDF sprawiła, że wszystkie elementy zestawu są niezwykle odporne na wilgoć. Te niewielkie, ale bardzo ergonomiczne i praktyczne meble odmienią wystrój każdej nowoczesnej łazienki.

Biała matowa szafka łazienkowa wraz z białą prostokątną umywalką z serii Fresco. Szafka jest dedykowana dla mniejszych łazienek lub toalet, w których nie ma wystarczająco miejsca na standardowe zestawy meblowe, a każdy centymetr jest na wagę złota. Front szafki zdobią niezwykle modne żłobione pionowe panele oraz czarny krawędziowy uchwyt. Biała szafka optymalnie powiększy aranżowane pomieszczenie i świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i bardziej klasycznych wnętrzach.

Wnętrze szafki skrywa w sobie jedną półkę, jednak jest ona zaprojektowana w taki sposób, że pomieści również większe akcesoria łazienkowe. Korpus wykonany jest z płyty meblowej MDF i pokryty folią dekoracyjną niezwykle odporną na działanie wilgoci. Drzwi szafki zamontowane są na siłowniku, który jest odpowiedzialny za ciche opuszczanie oraz domykanie się. Wchodząca w skład zestawu umywalka wykonana jest z wysokiej jakości dolomitu, który cechuje się trwałością na uszkodzenia oraz na jego powierzchni nie osadza się trudny do usunięcia brud. Linie umywalki pokrywają się z krawędziami, tworząc spójny i dopasowany komplet. Umywalka posiada standardowy otwór na baterię oraz daje możliwość obracania – bateria może być po lewej lub prawej stronie.

Montaż

Wszystkie nasze meble są złożone i wstępnie wyregulowane, dlatego klient nie musi tracić czasu na ich montowanie – są od razu gotowe do zawieszenia lub ustawienia w łazience.

Polski producent

Meble łazienkowe z serii FRESCO produkowane są w Polsce przez naszą firmę. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaBiały mat
Kolor frontówBiały mat
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)34 cm
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)22 cm
Liczba półek1 półka
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
Materiał umywalkiUmywalka dolomitowa
Kolor umywalkiBiały
Szerokość umywalki40 cm
Głębokość umywalki22 cm
Wysokość umywalki5,5 cm
Głębokość misy umywalki7 cm
Kształt umywalkiProstokątna - umywalka prawa/lewa
Komory umywalkiJednokomorowa
Otwór na baterięTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA
Powiadomienie o dostępności: Szafka łazienkowa wisząca z umywalką biały mat 40 cm Fresco Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie