Szafka łazienkowa wisząca z umywalką granatowy mat 40 cm Fresco Gante

FRC-GN-U40/22 + ADA-400R/L Producent: Gante
1130,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki40 cm

Opis produktu Szafka łazienkowa wisząca z umywalką granatowy mat 40 cm Fresco Gante

Meble łazienkowe z kolekcji Fresco Colors wyróżnia szeroka paleta kolorystyczna. Meble w tej serii dostępne są aż w siedmiu matowych wariantach kolorystycznych: czarne, białe, pudrowy róż, butelkowa zieleń, granatowe, szare oraz naturalny dąb, więc zapewniamy, że nawet najbardziej wymagający inwestor będzie miał w czym wybierać. Kolekcja Fresco została stworzona głównie z myślą o mniejszych łazienkach oraz toaletach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Proste i nieskomplikowane bryły są zaprojektowane w taki sposób, aby wykorzystać ich przestrzeń wewnętrzną do maksimum. Fronty szafek zdobią symetryczne pionowe panele oraz w zależności od wyboru złote lub czarne krawędziowe uchwyty. Myślą przewodnią całego projektu jest przede wszystkim estetyczna funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu uchylnych drzwi, w szafkach zmieszczą się nawet większe pojemniki po kosmetykach lub środkach czystości, ponieważ dostęp do wnętrza szafki jest łatwy i wygodny. Wykorzystanie nowoczesnych siłowników sprawiło, że opuszczanie i domykanie odbywa się w bardzo płynny oraz niemal bezgłośny sposób. Do produkcji mebli łazienkowych Fresco wykorzystano najlepsze jakościowo materiały, które wydłużają żywotność i okres eksploatacyjny, zachowując niezmienny wygląd i estetykę. Folia dekoracyjna, która zabezpiecza płytę meblową MDF sprawiła, że wszystkie elementy zestawu są niezwykle odporne na wilgoć. Te niewielkie, ale bardzo ergonomiczne i praktyczne meble odmienią wystrój każdej nowoczesnej łazienki.

Podwieszana szafka pod umywalkę w matowym granatowym kolorze z serii Fresco. Szafka łazienkowa z tej serii jest zaprojektowana głównie z myślą o mniejszych łazienkach, których zazwyczaj nie ma miejsca na standardowe zestawy mebli łazienkowych. Front szafki zdobią niezwykle modne frezy w postaci pionowych paneli, a kunsztownego wyglądu i elegancji dodaje piękny złoty uchwyt.

Szafka posiada jedną głęboką i wysoką półkę, dzięki czemu umieszczenie w niej wysokich pojemników po kosmetykach lub środkach czystości nie będzie dużym problemem. Do jej wykonania zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały. Płyta meblowa jest pokryta wysokogatunkową folią dekoracyjną, która bardzo dokładnie i precyzyjnie jest położona na całej powierzchni szafki, dzięki temu korpus i front szafki nie jest narażony na działanie wilgoci, zapobiegając tym samym niepożądanemu puchnięciu. Dodatkową zaletą folii jest fakt, że nadaje ona piękną matową strukturę szafce, a jej powierzchnia jest bardzo łatwa w czyszczeniu. W drzwiach szafki zamontowany został siłownik z systemem cichego opuszczania i domykania się. Biała dolomitowa umywalka posiada standardowy otwór na baterię, odpowiednio zamontowana i zabezpieczona silikonem sanitarnym spełni swoją funkcję użytkową przez bardzo długi okres. Umywalkę można obrać – bateria może się znajdować po prawej lub lewej stronie.

Montaż

Wszystkie nasze meble są złożone i wstępnie wyregulowane, dlatego klient nie musi tracić czasu na ich montowanie – są od razu gotowe do zawieszenia lub ustawienia w łazience.

Polski producent

Meble łazienkowe z serii FRESCO produkowane są w Polsce przez naszą firmę. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaGranatowy mat
Kolor frontówGranatowy mat
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)34 cm
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)22 cm
Liczba półek1 półka
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
Materiał umywalkiUmywalka dolomitowa
Kolor umywalkiBiały
Szerokość umywalki40 cm
Głębokość umywalki22 cm
Wysokość umywalki5,5 cm
Głębokość misy umywalki7 cm
Kształt umywalkiProstokątna - umywalka prawa/lewa
Komory umywalkiJednokomorowa
Otwór na baterięTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA
Powiadomienie o dostępności: Szafka łazienkowa wisząca z umywalką granatowy mat 40 cm Fresco Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie