Szafka łazienkowa wisząca z umywalką pudrowy róż mat 40 cm Fresco Gante

FRC-M-U40/22 + ADA-400R/L Producent: Gante
1130,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki40 cm

Opis produktu Szafka łazienkowa wisząca z umywalką pudrowy róż mat 40 cm Fresco Gante

Meble łazienkowe z kolekcji Fresco Colors wyróżnia szeroka paleta kolorystyczna. Meble w tej serii dostępne są aż w siedmiu matowych wariantach kolorystycznych: czarne, białe, pudrowy róż, butelkowa zieleń, granatowe, szare oraz naturalny dąb, więc zapewniamy, że nawet najbardziej wymagający inwestor będzie miał w czym wybierać. Kolekcja Fresco została stworzona głównie z myślą o mniejszych łazienkach oraz toaletach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Proste i nieskomplikowane bryły są zaprojektowane w taki sposób, aby wykorzystać ich przestrzeń wewnętrzną do maksimum. Fronty szafek zdobią symetryczne pionowe panele oraz w zależności od wyboru złote lub czarne krawędziowe uchwyty. Myślą przewodnią całego projektu jest przede wszystkim estetyczna funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu uchylnych drzwi, w szafkach zmieszczą się nawet większe pojemniki po kosmetykach lub środkach czystości, ponieważ dostęp do wnętrza szafki jest łatwy i wygodny. Wykorzystanie nowoczesnych siłowników sprawiło, że opuszczanie i domykanie odbywa się w bardzo płynny oraz niemal bezgłośny sposób. Do produkcji mebli łazienkowych Fresco wykorzystano najlepsze jakościowo materiały, które wydłużają żywotność i okres eksploatacyjny, zachowując niezmienny wygląd i estetykę. Folia dekoracyjna, która zabezpiecza płytę meblową MDF sprawiła, że wszystkie elementy zestawu są niezwykle odporne na wilgoć. Te niewielkie, ale bardzo ergonomiczne i praktyczne meble odmienią wystrój każdej nowoczesnej łazienki.

Szafka pod umywalkę z matowym odcieniu pudrowego różu wraz z białą dolomitową umywalką z serii Fresco. Szafka z tej kolekcji powstała głównie z myślą o mniejszych łazienkach lub toaletach, w których brakuje miejsca na standardowe zestawy meblowe. Elementem dekoracyjnym szafki jest zdecydowanie złoty uchwyt oraz frezowany front imitujący pionowe symetryczne panele. Tak przemyślany projekt pozwolił na wykonanie mebla, który nawet w mniejszych łazienkach nada niepowtarzalnego klimatu.

Praktyczne cechy szafki są dużą zaletą całego zestawu. Pomimo swojej mniejszej budowy jej powierzchnia użytkowa pozwala na przechowanie wielu przyborów łazienkowych czy kosmetyków. Zamontowany w drzwiach siłownik pozwala na bardzo komfortowe opuszczanie oraz domykanie się. Płyta meblowa, z której wykonana jest szafka pokryta jest dodatkowo powłoką zabezpieczającą przed wilgocią i puchnięciu korpusu oraz frontu. Biała dolomitowa umywalka wykazuje się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz jej powłoka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Umywalka posiada standardowy otwór na baterię oraz daje możliwość obracania jej – bateria może się znajdować po lewej lub prawej stronie.

Montaż

Wszystkie nasze meble są złożone i wstępnie wyregulowane, dlatego klient nie musi tracić czasu na ich montowanie – są od razu gotowe do zawieszenia lub ustawienia w łazience.

Polski producent

Meble łazienkowe z serii FRESCO produkowane są w Polsce przez naszą firmę. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaPudrowy róż mat
Kolor frontówPudrowy róż mat
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)34 cm
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)22 cm
Liczba półek1 półka
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
Materiał umywalkiUmywalka dolomitowa
Kolor umywalkiBiały
Szerokość umywalki40 cm
Głębokość umywalki22 cm
Wysokość umywalki5,5 cm
Głębokość misy umywalki7 cm
Kształt umywalkiProstokątna - umywalka prawa/lewa
Komory umywalkiJednokomorowa
Otwór na baterięTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA
Powiadomienie o dostępności: Szafka łazienkowa wisząca z umywalką pudrowy róż mat 40 cm Fresco Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie