Szafka łazienkowa wisząca z umywalką szary mat 40 cm Fresco Gante

FRC-G-U40/22 + ADA-400R/L Producent: Gante
980,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki40 cm

Opis produktu Szafka łazienkowa wisząca z umywalką szary mat 40 cm Fresco Gante

Meble łazienkowe z kolekcji Fresco Colors wyróżnia szeroka paleta kolorystyczna. Meble w tej serii dostępne są aż w siedmiu matowych wariantach kolorystycznych: czarne, białe, pudrowy róż, butelkowa zieleń, granatowe, szare oraz naturalny dąb, więc zapewniamy, że nawet najbardziej wymagający inwestor będzie miał w czym wybierać. Kolekcja Fresco została stworzona głównie z myślą o mniejszych łazienkach oraz toaletach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Proste i nieskomplikowane bryły są zaprojektowane w taki sposób, aby wykorzystać ich przestrzeń wewnętrzną do maksimum. Fronty szafek zdobią symetryczne pionowe panele oraz w zależności od wyboru złote lub czarne krawędziowe uchwyty. Myślą przewodnią całego projektu jest przede wszystkim estetyczna funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu uchylnych drzwi, w szafkach zmieszczą się nawet większe pojemniki po kosmetykach lub środkach czystości, ponieważ dostęp do wnętrza szafki jest łatwy i wygodny. Wykorzystanie nowoczesnych siłowników sprawiło, że opuszczanie i domykanie odbywa się w bardzo płynny oraz niemal bezgłośny sposób. Do produkcji mebli łazienkowych Fresco wykorzystano najlepsze jakościowo materiały, które wydłużają żywotność i okres eksploatacyjny, zachowując niezmienny wygląd i estetykę. Folia dekoracyjna, która zabezpiecza płytę meblową MDF sprawiła, że wszystkie elementy zestawu są niezwykle odporne na wilgoć. Te niewielkie, ale bardzo ergonomiczne i praktyczne meble odmienią wystrój każdej nowoczesnej łazienki.

Szara szafka łazienkowa o matowej strukturze wraz z białą dolomitową umywalką z kolekcji Fresco. Szafka dedykowana jest i polecana głównie do małych łazienek lub toalet, w których nie ma miejsca na standardowe zestawy łazienkowe, a każdy centymetr jest na wagę złota. Symetryczne pionowe panele zdobią front szafki, a czarny krawędziowy uchwyt jest zwieńczeniem całego zestawu. Krawędzie umywalki idealnie pokrywają się z liniami szafki tworząc dopasowaną kompozycję, która odmieni i nada niepowtarzalnego charakteru nawet w mniejszej łazience.

Prosta i przemyślana konstrukcja szafki pozwoliła do maksimum wykorzystać jej przestrzeń ładunkową. Wewnątrz szafki bez problemu zmieszczą się kosmetyki lub większe opakowania po środkach czystości. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i ze staranną precyzją, dzięki czemu okres eksploatacji i żywotność szafki jest znacznie wydłużony. Płyta meblowa zabezpieczona jest powłoką, która chroni przed działaniem wilgoci, a także sprawiła, że struktura zyskała piękną matową powierzchnię, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Wchodząca w skład zestawu umywalka wykonana jest z dolomitu wykazującego się trwałością na uszkodzenia. Umywalka posiada standardowy otwór na baterię oraz możliwość obracania – bateria może się znajdować po lewej lub prawej stronie.

Montaż

Wszystkie nasze meble są złożone i wstępnie wyregulowane, dlatego klient nie musi tracić czasu na ich montowanie – są od razu gotowe do zawieszenia lub ustawienia w łazience.

Polski producent

Meble łazienkowe z serii FRESCO produkowane są w Polsce przez naszą firmę. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaSzary mat
Kolor frontówSzary mat
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)34 cm
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)22 cm
Liczba półek1 półka
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
Materiał umywalkiUmywalka dolomitowa
Kolor umywalkiBiały
Szerokość umywalki40 cm
Głębokość umywalki22 cm
Wysokość umywalki5,5 cm
Głębokość misy umywalki7 cm
Kształt umywalkiProstokątna - umywalka prawa/lewa
Komory umywalkiJednokomorowa
Otwór na baterięTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA
Powiadomienie o dostępności: Szafka łazienkowa wisząca z umywalką szary mat 40 cm Fresco Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie