Wanny z hydromasażem Hydrosan - perfekcja wykonania w niskiej cenie

 

Wanny z hydromasażem marki Hydrosan w łazience pozwolą nam cieszyć się komfortem i relaksem, z którym mamy do czynienia w prawdziwym SPA. Dzięki temu każdego dnia możemy korzystać z cennego hydromasażu, który pozwoli nam odpocząć po całym dniu pracy. Dodatkowo odczujemy pozytywny wpływ hydromasażu na nasze zdrowie, ponieważ woda nie tylko uspokaja i odpręża, ale zarazem zapewnia masaż naszej skórze i mięśniom.

Hydrosan - wanny z podgrzewaczem wody

 

 

Wanna Hydrosan z systemem masażu wodno - powietrznym

 

 

Ocenia się, że hydromasaż skutecznie poprawia krążenie, trawienie, układ oddechowy i układ nerwowy oraz zmniejsza napięcie mięśni. W naszej ofercie mają Państwo do dyspozycji wanny z hydromasażem wyposażone w masaż:

  • powietrzny,
  • wodny i
  • wodno-powietrzny.

Masaż wodny polega na wyrzucaniu przez dysze strumieni wody pod ciśnieniem. Masaż powietrzny opiera się na wtłaczaniu dyszami powietrza do wanny, które następnie masuje nasze ciało. Natomiast masaż wodno-powietrzny oznacza połączenie strumieni wody pod silnym ciśnieniem z dodatkiem powietrza.

Wanna z hydromasażem Costa

Zapewniamy naszym Klientom różne rozmiary takich wanien, co ułatwia ich dopasowanie do indywidualny oczekiwań i dostępnej powierzchni w każdej łazience. Zachęcamy, aby wybrać nowoczesne i funkcjonalne wanny z hydromasażem, które pozwalają zadbać o siebie i najbliższych.