Odpływ liniowy 60 cm, obrotowy syfon Rea Pure Neo Pro

REA-G0900 Producent: Rea
235,00
Brak produktu
Wpisz kupon REA10 w koszyku, aby otrzymać rabat 10 %

Opis produktu Odpływ liniowy 60 cm, obrotowy syfon Rea Pure Neo Pro

Model odpływu Rea Pure Neo Pro to jeden z naszych najlepszych odpływów liniowych, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304. Syfon w odpływie Pure Neo Pro jest obrotowy (zakres 360 stopni), dzięki czemu możemy dopasować go do rur odpływowych w niestandardowym miejscu. Maskownica w odpływie Pure Neo Pro jest obustronna, dzięki czemu możemy wybrać dwie wersje wykończenia – aluminium lub wklejona płytka, co sprawia że dopasujemy rodzaj wykończenia do każdej łazienki. Odpływ Pure Neo Pro dostępny jest w sześciu rozmiarach by idealnie pasować do kabiny lub drzwi prysznicowych, które znajdziesz w naszej ofercie.

Odpływ liniowy (syfon) podobnie jak maskownica jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Jednak odpływ z naszej oferty ma również kompletne uszczelnienie oraz nóżki i stabilizatory odpowiadające za pewne i stabilne położenie odpływu. By uniknąć problemu z zapychaniem się odpływu liniowego, urządzenie zostało wyposażone w siateczkę gwarantującą zatrzymywanie zanieczyszczeń. W komplecie znajduje się również osadnik, który można wyjąć, by oczyścić syfon.

Jak wspomnieliśmy, omawiany model dostępny jest w kilku rozmiarach. Jednym z najczęściej wybieranych jest odpływ liniowy 60 cm. To standardowe rozwiązanie, odpowiednie do większości łazienek. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Wybór modelu Pureno PRO360 to gwarancja satysfakcji i niezawodności.

Parametry techniczne

Typ syfonu:obrotowy 360°
Materiał odpływu:stal nierdzewna AISI 304
Rodzaj maskownicy:dwustronna
Grubość stali (mm):1,5 mm
Głębokość montażu odpływu:53 mm
Grubość rynny dolnej (mm)1,2 mm
Szerokość (cm)60 cm
Przepustowość odpływu:60 l/min
Odejście syfonu:40/50 mm
W kompleciemaskownica, syfon, kołnierz uszczelniający, nóżki poziomujące, plastikowe stabilizatory rusztu
Dodatkowe informacjewyjmowany osadnik zanieczyszczeń, siateczka zatrzymująca nieczystości
Gwarancja:10 lat

 

Powiadomienie o dostępności: Odpływ liniowy 60 cm, obrotowy syfon Rea Pure Neo Pro

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie