Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

 

 

 

 

Urządzanie łazienki bywa jednym z najtrudniejszych zadań dekoratorów wnętrz. To pomieszczenie musi być nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne, a to już wyższa szkoła jazdy. Podczas aranżacji łazienki musimy pamiętać o wielu detalach, szukać rozwiązań, które ułatwią utrzymanie jej w czystości, przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Takich, które będą wygodne w użytkowaniu, nieawaryjne, a więc w przyszłości zdecydują o skali komfortu całego pomieszczenia. Tylko wtedy łazienka zrealizuje swoje zadanie w pełni. Ramiona prysznicowe mogą zdawać się detalem, dodatkowym elementem, o którym łatwo zapomnieć na etapie planowania remontu łazienki. Jednak warto wziąć je pod uwagę podczas planów i kosztorysu. 

Do czego służą ścienne ramiona prysznicowe?

Ramiona prysznicowe ścienne służą do mocowania deszczownicy na ścianie prysznicowej. Deszczownica potrafi zmienić oblicze kąpieli prysznicowej. Woda spływająca spod sufitu odpręża niczym tropikalny deszcz. System sanitarny należy ukryć w panelu ściennym, dzięki czemu niewiele elementów zostaje na zewnątrz. Ma to ogromne znaczenie. Z jednej strony nawiązuje do współczesnych minimalistycznych trendów wzornictwa i dekoracji wnętrz, z drugiej wpływa istotnie na łatwość utrzymania wnętrza prysznica w czystości - osad z wody oraz detergentów, który tak lubi osadzać się na wystających rurkach i wężach natryskowych, przy zastosowaniu montażu ściennego nie ma dużego pola do popisu. 

Ramiona prysznicowe ścienne najwyższej jakości

Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że ramię prysznicowe, na którym zamontujemy deszczownicę, jest dobrej jakości. To jego wytrzymałość ma bezpośrednie przełożenie na solidność całej ściennej konstrukcji i system natryskowy. Dbamy o to, aby produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzowały się wysokim standardem wykonania. Dlatego oferujemy ramiona prysznicowe firmy Omnires wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję. To cieszące się zaufaniem klientów produkty o minimalistycznych kształtach, występujące zarówno w kolorze chromu, jak i miedzi Z łatwością dopasujesz je do pozostałych elementów armatury łazienkowej, dbając tym samym o spójną koncepcję całego wnętrza.