Złota szczotkowana ścianka prysznicowa z półką i wieszakiem walk-in 120 cm Aero Intimo Evo Rea

REA-K4127+REA-46000 Producent: Rea
1689,00
Dostępny 24h
Wpisz kupon REA10 w koszyku, aby otrzymać rabat 10 %
Specyfikacja produktu
Kolor profiliZłotyZłoty szczotkowany - Gold Brushed
Wymiar szyby120 cm

Opis produktu Złota szczotkowana ścianka prysznicowa z półką i wieszakiem walk-in 120 cm Aero Intimo Evo Rea

Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną ściankę prysznicową. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Ścianka jest przystosowana do montażu na brodziku lub z odpływem liniowym. Została wykonana z wysokogatunkowego transparentnego szkła ryflowanego. Ryflowania to efekt uzyskany poprzez głębsze i regularne żłobienia, przypominające pionowe, drobne pasy. Prążkowana szyba wprowadza do pomieszczenia dynamiczność oraz przytulny, kameralny klimat.
Złote szczotkowane elementy zostały pokryte laserowo 4-krotna powłoką najwyższej jakości emalią. Dzięki tej technice elementy aluminiowe profile są chronione przed korozją, matowieniem i odbarwieniami.

Praktyczna półka z wieszakiem na ręczniki EVO Gold

W zestawie z ścianką prysznicową Aero znajduje się praktyczna półka z wieszakiem na ręczniki Evo. Jest wykonana z wysokiej jakości aluminium pokrytego złotą szczotkowaną warstwą odporną na uszkodzenia i zarysowania. Praktyczna półka umożliwi utrzymanie w łazience ładu i porządku, a jej nowoczesny wygląd stanowić będzie dodatkowy element dekoracyjny Państwa łazienki.

Półkę należy przed montażem dociąć do szerokości szyby prysznicowej, maksymalna długość półki to 120cm. Sposób montażu jest niezwykle intuicyjny, wystarczy dokręcić śruby które utrzymają półkę na wybranej wysokości.

  • Montaż zarówno w prawym jak i lewym rogu - w prawy lub lewy róg.
  • Kabina prysznicowa typu Walk-In, bezprofilowa firmy Rea.
  • Szkło hartowane bezpieczne 8 mm, półtransparentne co optycznie nie zabiera przestrzeni w łazience .W zestawie wspornik konstrukcji, mocowany do ściany lub sufitu z regulacją od 80 do 110 cm.
  • Kolor: profile złoto szczotkowane / szkło półtransparentne.
  • Szerokość ścianki : 120 cm z regulacją 118,5 - 120 cm
  • Wysokość : 200 cm
  • SZKŁO RYFLOWANE PÓŁPRZEŹROCZYSTE 8MM - POWŁOKA EASY CLEAN
  • Ścianka posiada metalowy element mocująco - stabilizujący ściankę od dołu !!!
  • Ścianka przystosowana do montażu na posadzce lub na brodziku
  • Gwarancja 2 lataProdukty powiązane
Powiadomienie o dostępności: Złota szczotkowana ścianka prysznicowa z półką i wieszakiem walk-in 120 cm Aero Intimo Evo Rea

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie