Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  

Meble łazienkowe

 

 

Wśród najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu zawsze powinna być wymieniana łazienka. Meble w tym pomieszczeniu odgrywają istotną rolę. Oferujemy duży wybór mebli do łazienek. Wszystkie łączy modny styl oraz najwyższa jakość wykończenia.

Łazienka – meble dla każdego

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych. Zestawy łazienkowe wykonane są w różnych stylach oraz kolorach. Sądzimy, że oferta trafi nawet w najbardziej wybredne gusta. Oferowane przez nas meble łazienkowe to przede wszystkim różnorodność. Oferujemy kompletne pojemne szafki z umywalkami nablatowymi i wpuszczonymi w blat. Posiadamy meble łazienkowe z blatem, jak również samodzielne blaty z umywalkami i wiele więcej.

Jak wybierać meble do łazienki?

Jest kilka podstawowych zasad wyboru mebli łazienkowych. Meble łazienkowe powinny być odporne na działanie wilgoci, która pojawia się w nawet dobrze wentylowanych łazienkach. Drugą kwestią jest odpowiedni dobór rozmiaru mebli do wymiarów łazienki. Pamiętajmy, że nigdy nie należy wybierać mebli masywnych i przytłaczających do małej łazienki. Zwróćmy też uwagę na kolor mebli do łazienki, aby nie “gryzły się” z płytkami. Ostatnimi czasy modne są jednak kontrasty. Wybierając meble łazienkowe z umywalką, warto rozważyć zakup modelu z czarnym blatem i białą misą lub odwrotnie.

Meble łazienkowe z umywalką nablatową lub wpuszczaną

W kwestii tego, jak powinna zostać urządzona łazienka meble to nie wszystko. Dobór odpowiednich urządzeń sanitarnych i połączenie ich z meblami łazienkowymi w odpowiedni sposób to równie ważna kwestia. Coraz częściej wybierane są meble łazienkowe z umywalką. Pozostaje jednak sprawa wyboru – meble łazienkowe z blatem i umywalką nablatową czy wpuszczaną? Jeśli potrzebujesz dodatkowego blatu do przechowywania akcesoriów łazienkowych, umywalka nablatowa będzie lepszym rozwiązaniem. W przeciwnym wypadku wszystko pozostaje kwestią gustu.