Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

 

 

 

 

 

Wylewki wannowe (mylone czasami z kranem) to niezbędny element armatury łazienkowej dostarczający wodę do wanny. Do wylewki, aby mogła spełnić swoje zadanie, należy dobrać baterię, która odpowiada za dozowanie wody oraz jej temperaturę. Pasujące do prezentowanych wylewek modele baterii znajdują się w zakładce baterie wannowe. Ścienne wylewki są coraz bardziej popularne z uwagi na ciekawy, nowoczesny design. Z całą pewnością trafią w gusta osób ceniących minimalizm. Coraz częściej możemy oglądać aranżacje łazienek ze ściennymi wylewkami w wykonaniu profesjonalnych dekoratorów, zarówno w mieszkaniach, jak i luksusowych hotelach. Niezaprzeczalnym atutem ściennych wylewek wannowych jest fakt, że łatwiej utrzymać je w czystości. Z prozaicznej przyczyny - cały mechanizm sanitarny ukryty jest w stelażu ściennym, mniejsza liczba elementów jest więc widoczna, a tym samym narażona na zabrudzenia - osad wody oraz pozostałości detergentów. 

Biżuteria dla łazienki

Armatura to rodzaj biżuterii dla łazienki. Jej zadaniem, orócz spełnienia oczywistych funkcji, jest również ozdoba i podkreślenie stylu wnętrza. Stąd też producenci armatury łazienkowej coraz częściej oferują całą paletę barw i szeroki wybór kształtów swoich produktów. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele wylewek wannowych w chromie, miedzi, jak iw coraz bardziej popularnym kolorze czarnym. Obserwując trendy wnętrzarskie, można odnieść wrażenie, że czarna armatura łazienkowa przestała uchodzić za niepraktyczny element wyposażenia wnętrz. Warto zadbać, aby całość armatury łazienkowej była spójna. W naszym sklepie znajdziesz całe kolekcje produktów, które sprawią, że osiągniesz dokładnie taki efekt wnętrzarski, jaki Ci się marzy. Twoja łazienka stanie się więc miejscem, w którym zaznasz prawdziwego relaksu.

Najwyższa jakość

W ofercie naszego sklepu stawiamy na jakość. Stąd też wybór wyselekcjonowanych produktów i marek. Marka Omnires należy do jednej z najchętniej wybieranych spośród producentów armatury łazienkowej. Omnires to firma znana z nowatorskiego wzornictwa, od lat inwestująca w nowe technologie, co przekłada się na wysoką jakość produktów.