Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.

Strona główna

Latem wysokie temperatury mogą mocniej dawać się we znaki. Upał staje się bardziej problematyczny, kiedy nie możemy od niego odetchnąć nawet we własnym domu – strefie, która powinna zapewniać nam największy komfort. Niesprzyjające warunki atmosferyczne utrudniają koncentrację i wypoczynek, osłabiają kondycję fizyczną i psychiczną, potęgują uczucie zmęczenia. Możesz w prosty sposób poskromić pogodę. Jedyne, czego potrzebujesz, aby efektywnie schłodzić dom, mieszkanie albo biuro to przenośna klimatyzacja.

Przenośna klimatyzacja – komfort bez czasochłonnego remontu 

Montaż stelaży, wykonanie w ścianie otworów na przewody elektryczne i freonowe oraz system odprowadzania skroplin, połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej specjalną rurą, malowanie ścian… Montaż standardowej klimatyzacji wiąże się z dużymi kosztami oraz skomplikowanymi pracami pochłaniającymi dużo czasu i energii. Okazuje się, że chęć stworzenia sobie i bliskim optymalnych warunków do życia podczas gorących miesięcy może być znacznie prostsze i tańsze. Doskonałą alternatywą dla standardowych systemów chłodzenia jest przenośna klimatyzacja

Zaawansowane urządzenie nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie jest wydajne i efektywne. Dzięki mobilnej formie możesz przenosić sprzęt w dowolne miejsce wymagające schłodzenia. Oferowane klimatyzatory mogą pracować w trzech trybach (chłodzenie, osuszanie, wentylacja). Sterowane są przy pomocy prostego w obsłudze pilota. Co ważne, estetyczny wygląd klimatyzatora sprawia, że urządzenie nie zakłóca estetyki pomieszczeń. 

Rozwiązania przyjazne portfelowi i planecie

Wybierając klimatyzację dostępną w salonie Dom-łazienka.pl, wyświadczasz małą przysługę Matce Naturze. Klimatyzator wyposażony jest w ekologiczny czynnik chłodzący R290 o bardzo niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego. Ponadto użyta technologia pobiera niewiele energii, dzięki czemu używanie klimatyzacji nie odbije się na kondycji domowego budżetu.